,

Karikues me Wireless – MOXOM Power Box Quick Charger


Kapaciteti: 18000 mAh

Ngjyra: E bardhe

3,490L

Karikues me Wireless – MOXOM MP-178

Karikues me Wireless – MOXOM Power Box Quick Charger

  • Karikoni 3 paisje/telefone ne te njejten kohe, shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • Nuk keni nevoje per nje prize elektrike, kete rimbushes e merrnri kudo me vete
  • Ideal per udhetime, sidomos ato linja ajrore
  • 1 paisje/ telefon  rimbushet permes valeve te Wirelessit
  • 2 paisje/telefona rimbushen permes 2 portave: Type C+ USB
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe jetegjate
  • Universal, karikon cdo lloj telefoni/paisje qe ka opsionin wireless dhe ato qe nuk e kane kete opsion. Mjafton te disponoje fishen perkatese USB ose Type C
  •  Certefikuar nga RoHS, CE dhe FCC.
SKU: karikues me wireless-moxom-MP178 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat