,

Karikues Notebook – Power Adapter


1,500L

KARIKUES NOTEBOOK – POWER ADAPTER

Adapter i energjise elektrike për laptopë 96W.

Karikues model universal i pershtatshem për HP / DELL / IBM Lenovo ThinkPad.

Tensioni i rregullueshëm i daljes në 15V, 16V, 18V, 19V, 20V, 24V

Tensioni i hyrjes universale në 110V-240V AC

Dalja në 15 – 24V DC

Me mbrojtje nga mbingarkesa. Rregullator për rrymën DC.

Me permasa 11,7 * 5,7 * 3 cm dhe ne ngjyre te zeze.

Zëvendëson furnizimin me energji për Dell PA-6 ose Dell PA-9.

Punon me shumicën e kompjuterave notebook / laptop.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: notebook-power-adapter Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat