, ,

Karikues per makine Awei C-708

Awei

1,400L

KARIKUES PER MAKINE AWEI C-708

Dizajn shume praktik dhe komod per ta marre kurdohere qe ju nevojitet nje karikues portabel.

Karikues smart per makine me permasa mini nga Awei.

Me kapese te vogel ne pjesen e siperme per kapje me te lehte.

Fuqi e larte dhe karikimi i shpejte.

Specifikat :

-Marka: AWEl

-Ngjyra: Silver

-Karikimi i shpejte

-Modeli: C-708

-Material: Aliazh alumini


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

LLoji

Karikues makine

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat