,

Karikues per makine Baseus – Dual Car Charger Online


SPECIFIKA

Brandi: Baseus

Materiali: ABS+PC

Pesha:40g

Hyrje: DC 12-24 V

Dalje USB 1: DC 4.5V/5A 5V/4.5A 9V/3A 12V/3.5A

Dalje USB 2: DC 4.5V/5A 5V/4.5A 9V/3A 12V/3.5A

USB1+USB2 5V/5A MAX

1,190L

Karikues per makine Baseus – Dual Car Charger Online

Karikues per makine Baseus

 • Karikoni 2 paisje/smartphone ne te njejten kohe
 • Pershtatet me cdo lloj automjeti
 • Ne permasa te vogla, praktik dhe komod
 • Nuk ze hapesire
 • Me drite LED ne erresire per te dalluar rimbushjen
 • Shpejtesi maksimale
 • Me dy porta USB
 • Integruar me cip inteligjent nxit rimbushjen e shpejte dhe e mbron baterine nga demtimi
 • Material PC dhe rezistent ndaj zjarrit
 • Certefikuar nga FCC, RoHS, ce
 • Universal, suporton te gjithe smartphonet

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: karikues makine-baseus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat