,

Karikues per makine – Car charger Redmi

Xiaomi

2,500L

KARIKUES PER MAKINE – CAR CHARGER REDMI

Karikues me dy porta karikimi perfekt per ne makine, gjate udhetimeve tuaja.

Redmi Car Charger 100W ju lejon te karikoni jo vetemsmartphone ose tableta.

Ky karikues eshte ne gjendje te karikoje shume pajisje me energji te larte, perfshire baterite portative.

Kjo vecori e ben kete karikues makine shume te kerkuar dhe te pelqyer.

E gjithe familja do te karrikoje pajisjet ne udhetimet e gjata familjare.

Fuqia e portave te dyfishta USB deri ne 36W, mundeson karikimin e shpejte te pajisjeve.

Ky karikues makine eshte i pajisur me mbrojtje nga mbitensioni, nga temperatura e larte,  qarku i shkurter dhe elektromagnetik.

Kjo do mundesoje karikim te sigurt te pajisjeve tuaja.

Plotesisht i sigurt per t’u perdorur, fale mbrojtjes me shume nivele.


Bli online dhe sigurt ne iBuy.al

SKU: karikues-per-ne-makine-redmi Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat