, , , ,

Bluetooth Car Charger G7- Karikues per makine

Te ndryshme

  • Distanca e transmetimit Bluetooth: 10M.
  • Distanca efektive e mikrofonit Bluetooth: 0-2M.
  • Formati i mbështetur: Mp3 WPA FLV WAV.
  • Përpunimi i zërit Bluetooth: Mbështetja e funksionit A2DP.
  • Versioni Bluetooth: 2.1 + EDR.
  • Modaliteti FM: Bllokimi i frekuencës stereo dixhitale PLL>.
  • Diapazoni FM: 87,5-108 MHz.
  • Materiali: Plastikë.

990L

KARIKUES PER MAKINE G7

I krijoni vetes tuaj komoditetin qe meritoni.

Karikues per makine eshte nje paisje qe ju duhet patjeter ne makinen tuaj. Rruget e gjata, mos patja e nje karikuesi per telefonin tuaj ne momentin qe ju duhet patjeter mund t’ju prishe shume pune, por dihet tashme qe celulari i bene udhetimet me pak monotone sidomos nese jeni vetem.

CAR CHARGER G7 – KARIKUES UNIVERSAL PER MAKINE

Karikuesi universal G7 i perket teknologjise me te fundit te karikimit.

Ai ka nje sistem mbrojtes maksimal ndaj mbinxehjes, mbi tensionit apo mbirrymes.

Ky karikues perputhet me shumicen e celulareve me te perdorur ndaj edhe eshte universal edhe multifunksional.

Tashme nuk keni pse shqetesoheni me per baterine e telefonit tuaj.

Mund te beni telefonata pa qene nevoja ta prekni me duar.

Me teknologjinë CVC, ky transmetues FM i makinës ju siguron thirrje të qartë telefonike dhe ju lejon të shijoni muzikë të bukur.

Transmetuesi është në gjendje të luajë muzikën në telefonin tuaj përmes radios FM ose portës Aux-in.

Ai mbështet MP3, WMA, WAV dhe FLV.karikues makine me bluetooth bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Porta USB: 1.

Tensioni: 5V.

Fuqia : 2.4A.

Universal.

Burimi i energjisë: Vendi i ndezësit të makinës.

Suporton thirrjet telefonike.


 

Bli Online ne iBuy.al – Zgjedhja me e mire per cilesine dhe cmimin

Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Karikues makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat