,

Baseues S-13 T | Karikues celulari per ne makine


  • Tensioni : 24V.
  • Fuqia : 1.5 A.
  • Frekuenca : 87.5-108.0MHz.
  • Versioni Bluetooth: Bluetooth 5.0.
  • Ngjyre e zeze.

2,200L

KARIKUES CELULARI BASEUES S-13 T

Karikuesi celulareve per makinen Baseues S-13 T Type Charger eshte super cilesor edhe nder me te miret qe ndodhen ne treg per ta mbajtur ne makine teksa furnioni me bateri celularin tuaj.

Me te ju mund te karikoni deri ne tre paisje njekohesisht duke qene gjithe kohen komod dhe praktik me cdo paisje qe ju duhet.

Ai pershtatet me te gjithe llojet e telefonave dhe keshtu mund te jete i aksesueshem nga te gjithe.

Me ane te tij ju mund te kryeni edhe pafund telefonata edhe te degjoni muzike pa prekur celularin me dore.

Per nje vozitje me te mire edhe me te sigurt, porosit tani karikuesin Baseues S-13 T.

Kapaciteti i memories se karikuesit eshte 32G

Formati zerit: MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA

SPECIFIKAT

Tensioni : 24V.

Fuqia : 1.5 A.

Frekuenca : 87.5-108.0MHz.

Versioni Bluetooth: Bluetooth 5.0.

Ngjyre e zeze.

Bli Online ne iBuy | Bli Mire & Bli Lire!

SKU: K-200720-016 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Karikues makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat