,

Karikues per Xiaomi Mi Band 4 – USB Charger

Xiaomi

Karikues per Xiaomi Mi Band 4

Dizajn kompakt dhe i lehte

Material plastik TPE

490L

KARIKUES PER XIAOMI MI BAND 4 – USB CHARGER

Karikues origjinal Xiaomi i bere prej plastike dhe silikoni.

Dizajn kompakt dhe i lehte me gjatesi 12 cm, te cilin mund ta merrni kudo me vete.

Mbajeni Mi Band 4 tuaj perhere te karikuar dhe kudo në shtëpi, zyrë ose udhëtime.

I pershtatshem per personat qe jane vazhdimisht ne udhetime apo biznes.

Perfshin qarkun e mbrojtjes se energjise dhe karikimin e shpejte te pajisjes.

Nderfaqja e karikimit eshte USB. I ndertuar nga tela bakri te paster qe nuk do te nxehen  gjate karikimit duke  siguruar perdorim te qete per perdoruesit.

Specifika

Perputhshmeria: Xiaomi Mi Band 4

Material plastik

Tensioni i hyrjes: DC 5V

Rryma e hyrjes: 250mAh (Maks.)


Bli lire ne dyqanin me te madh online iBuy.al

SKU: Karikues per Xiaomi Mi Band 4 Kategori: , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat