,

Adaptor karikimi Hub me 8 porta Usb

Te ndryshme

Karikues qendror me 8 porta Usb

Mundeson karikim te shpejte

Karikoni njekohesisht deri ne tete pajisje

1,200L

ADAPTOR KARIKIMI HUB ME 8 PORTA USB

Hub USB me 8 porta hyrese me cilesi te larte.

Suporton Windows Vista / XP / 8.1 / 7/8, Mac, etj

Shpejtesia e transmetimit te nderfaqes USB 2.0 deri ne 480Mbps.

Karikues i pershtatshem per iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac Mini ose çdo kompjuter qe mundeson lidhje usb.

Lidh nje porte te vetme USB me 8 porta me shpejtesi te larte USB 2.0.

Eshte i thjeshte ne perdorim pasi nuk ka nevoje per pajisje shtese, mjafton ta vendosni ne prize dhe do te funksionoje menjehere . Lidhni dhe shkeputni pajisjen pa pasur nevojë te fikni sistemin tuaj.

Tete porta usb qe lejojne trasferimin e te dhenave me shpejtesi te larte ne te njejten kohe qe karikoni pajisjet. Suporton hard diskun 1TB.

Dizajn i levizshem, i vogel dhe i lehte.

Lloji i nderfaqes USB 2.0 dhe porta e rrymes DC 3.5.

Specifika

Permasa 8 * 8 * 2.5cm

Gjatesia e kabllit: 1m

Ngjyra: E zezë

SKU: Adaptor-karikimi-Hub-me-8-porta-Usb Kategori: , Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat