,

Karikues qendror me 10 porta Usb HI SPEED P-1603

Te ndryshme

Karikues qendror me 10 porta Usb

HI SPEED P-1603

I pajtueshëm me  kompjuteret dhe pajisjet te cilat mundesojne porte Usb

 

1,200L

KARIKUES QENDROR ME 10 PORTA USB HI SPEED P-1603

Tashme mund te karikoni deri ne 10 pajisje njekohesisht me kete charging station i cili mundeson karikim te shpejte dhe te plote per dhjete pajisje.

Eshte shume i thjeshte ne instalim dhe perdorim , plug dhe play dhe pajisja do te filloje te karikoje telefonin, laptopin , tabletin tuaj.

Eshte i pajtueshëm me te gjithe kompjuteret dhe pajisjet te cilat mundesojne porte Usb. Mund ta përdorni lehtësisht në çdo pajisje që dëshironi.

Pajisje shume e pershtatshme per ambientet e zyrave ku duhen disa pajisje ne te njejten kohe te karikuara, nuk do te shqetesoheni me nese nuk do te keni karikim te mjaftueshem.

Dizajni shume praktik dhe furnizues energjie me shpejtësi të lartë usb 2.0 10.

Specifika

Modeli: P-1603

Gjatësia e kabllit: 1.0m

Permasat: 53 x 97 x 22mm

Tensioni i punës: 5V

Rryma e punës: 500mAh

Sistemi i mbështetjes: Windows 7 / windows 95/98/2000 / ME / 2003 / XP / Vista ose Mac OS9.1

 


Bli mire dhe lire ne dyqanin me te madh online iBuy.al

SKU: Karikues qendror me 10 porta Usb Kategori: , Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat