, , ,

Karikues qendror me 6 porta Usb – Qualcomm


2,490L

KARIKUES QENDROR ME 6 PORTA USB – QUALCOMM

Tashme nuk do ju shqetësojnë më  kabllot dhe fishat e çrregullt, kurseni hapësirë ​​dhe mbani tavolinën tuaj të rregullt me kete station charger.

Dy porta  USB TYPE-C – 1 x 5V / 3A port më i shpejtë i karikimit USB type-c, i cili rrit 20% performancë të karikimit për të gjitha pajisjet  me tipin c.

Karikim me shpejtësi të lartë 45W në laptopë, telefona, tableta dhe më shumë USB-C përmes portës së USB-C.

Karikim i dyfishtë i shpejtë, porti 18W USB dhe porta trefishtë USB-A (5V / 4.2A) për pajisjet  si tableta dhe smartphone të mëdhenj.

Kurseni kohën tuaj dhe mos i lini kurrë pajisjet tuaja të fiken.

Ky stacion i fuqishëm karikimi ofron zgjidhje të karikimit  të pajisjeve të shumta, organizoni dhe mbajini pajisjet tuaja në një vend, bukur dhe  pastër.

Një pajisje e domosdoshme për familjen, klasën, zyrën, restorantet, bibliotekat, hotelet etj.

Përputhshmëri Universale – Karikoni të gjitha pajisjet me shpejtësi të plotë.

IC i integruar inteligjent identifikon dhe fuqizon pajisjen  tuaj me rrymë të optimizuar.

Siguron mbrojtje nga mbitensioni, mbingarkesa dhe mbrojtja e qarkut të shkurtër.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Karikues qendror me 6 porta Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat