, ,

Karikues Type C Huawei 45W

Huawei

2,500L

KARIKUES HUAWEI 45W

Karikues i shpejte nga Huawei me fuqi 45, per te gjitha pajisjet tuaja type c.

I pershtatshem per smartphone, tablet e cdo pajisje qe suporton hyrje tip c.

Performance me cilesi te larte: kablloja eshte bere nga aliazh alumini me cilesi te larte, i cili do te mbroje ne menyre efektive pajisjet tuaja nga demtimi.

Specifikat :

-Dalja e fuqise 9V, 2.0A

-Material ABS

-Gjatesia e kabllit 100 cm

-Fuqia hyrese e hyrjes AC 100-240V 50/60HZ 0,8A Max


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.4 g/kg
LLoji

Karikues

brands

Huawei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat