,

Karikues Universal Makine – Baseus Gentleman Car Charger


890L

Karikues Universal Makine – Baseus

Karikues Universal Makine – Baseus Gentleman Car Charger Porosit tani dhe perfito nga cmimet me te mira ne treg ne iBuy.al

Rimbushni me 2 paisje ose smartphone njekohesisht dhe shpejt, gjate kohes qe drejtoni automjetin.

Dizenjuar per karikimin e te gjithe telefonave celulare SMART dhe paisjeve te tjera dixhitale

Dizanj modern qe pershtatet me te gjitha llojet e makinave dhe me e rendesishmja nuk ze aspak hapesire

I mbrojtur nga qarku i shkurter dhe tensioni i larte dhe me material rezistent ndaj temperatures

Merreni kudo me vete dhe shijoni udhetimet me baterine e telefonit Full

SKU: Karikues Makine-Baseus-Gentleman Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat