,

Karikues Universal Multifunksional – Baseus Mirror Series Hub


4,690L

Karikues Universal Multifunksional – Baseus

Karikues Universal Multifunksional – Baseus Mirror Series Hub – Bli Online me lire se kudo ne iBuy.al

  • Karikon permes wirelessit dhe pa kabell paisjet nga Apple dhe iWatch
  • Transmeton te dhenat dhe informacionin me shpejtesi te larte
  • 6 funksione ne nje kabell te vetem USB 3.0 x 3, HDMI x 1, RJ45 x 1, Type-C PD x 1
  • Me fuqi te larte 60 Watt, e mban laptopin tuaj ne cdo kohe te ngarkuar me bateri
  • Transferoni ekranin e smartphonit tuaj ne ekranin e madh te kompjuterit me rezolucionin HD deri ne 4K. Ideal per te pare filma apo per te prezantuar projekte ne konferenca te ndryshme.
  • Me material TPE dhe aliazh alumini eshte rezistent ndaj nxehtesise dhe siguron nje shperndarje te shpejte te rrymes.
  • Drita LED e integruar tregon statusin e paisjes
  • Kursen eneergjine elektrike
SKU: karikues-baseus-mirror series Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat