, ,

Karikues Universal Per Laptop – 100Watt


2,000L

KARIKUES UNIVERSAL PER LAPTOP – 100 WATT 

Tete priza të ndashme me madhësi të ndryshme, punon me shumicën e kompjuterave.

Tension i Rregullueshëm i Daljes, DC 12v / 15v / 16v / 18v / 19v / 20v 6a Maks

Porta USB 5v 1a Maks, Dalja 100w.

Dizajn i integruar me mbrojtje të dyfishtë. Mbrojtje nga mbingarkesa dhe  mbitensioni.

Karikues  universal i laptopit 2 në 1 përdoret si në shtëpi edhe  në makinë.

 

SKU: karikues-universal-per-laptop Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat