Karikues Universal – Remax 2 USB Quick Power Adapter


Brandi: Remax

Modeli: RM-T7188

Dimensionet: 3.8 x 5 x 2.4 cm

Hyrja: AC 100-240V, 50-60Hz

Dalja USB 1:DC 5V 2.1A

Dalja USB 2: DC 5V 1A

Pesha: 136 g

 

790L

KARIKUES UNIVERSAL – REMAX

Karikues celulari Universal – Remax 2 USB Quick Power Adapter

Model  karikus konkav qe nuk lejon rreshkitjen.

Eshte nje nga modelet më të mira në treg në shqipëri. Ju do te karikoni deri ne dy pajisje njekohesisht në një karikues te vetem.

Material rezistent ndaj goditjeve apo renieve.karikus remax bli online ibuy al

  • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
  • Me dy porta USB
  •  Shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
  • I sigurt nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet.
  • Mund te karikoni telefonin gjate nates, pa u shqetesuar per incidente te papritura
  • I shpejte
  • Permasa kompakte, ideal per tu marre kudo me vete
  • Universal – i pershtatshem per te gjithe celularet dhe tabletat me porte USB
  • Material rezistent dhe i qendrueshe

Specifika:

Emri i markës: Remax

Material me cilesi të lartë
ABS + PC i papërshkueshëm nga zjarri

Miqësor ndaj mjedisit
Tensioni i hyrjes: 100-240V
Dalja: 5V-2.1A (maksimumi)
Lloji i prizës: Mbushja e Bashkuar e BE-së


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: karikues-universal-remax Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat