,

Karikues Xiaomi 55W Super-Vooc

Xiaomi

2,500L

KARIKUES XIAOMI 55W

Kompakt dhe i lehte per t’u bartur: pershtatesi eshte i vogel ne madhesi dhe i lehte ne peshe, mund te futet lehtesisht ne xhepin ose canten tuaj pa zene shume hapesire.

Shpejtesi e larte e karikimit i pajisur me porte usb-c, e cila mund te karikohet drejtperdrejt nga power bank ose kompjuter.

Karikues i shpejte i telefonave celulare mund te perdoret me nje sere pajisjesh, duke perfshire telefonat inteligjente, tabletat dhe pajisje te tjera.

Specifikat :

-Materiali: Plastike

-Marka: Xiaomi

-Lidhshmeria: USB-C

-Hyrja: 100-240V, 50/60Hz, 1.5A

-Tensioni: 22 V

-Prodhimi: 5V 3A, 9V 3A, 11V 5A, 20V 2.5A


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300037 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Karikues

brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat