Karrige portative femijesh per ushqim


3,490L

KARRIGE PORTATIVE FEMIJESH PER USHQIM

Karrigia e të ushqyerit përdor jastekë të butë  në mënyrë që fëmija të ndihet rehat pasi të qëndrojë ulur për një kohë të gjatë.

Ka një shufër fiksuese të rregullueshme, e përshtatshme për çdo tavolinë ngrënieje në lartësi.

Doreza e produktit është e dhëmbëzuar, jo e rrëshqitshme, e mbron tavolinen dhe foshnjën. Dizajni i çantës së fshehur në pjesën e poshtme të produktit kursen hapësirë ​​dhe është i përshtatshëm për ta përdorur në çdo kohë.

Specifikim

Madhësia e palosur: 45cm * 40cm * 11cm

Madhësia e zgjerimit: 42cm * 38cm * 31cm

Mosha e përshtatshme: 6 – 36 muaj

Pesha: 2.1 kg

SKU: i-2012016 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat