Karroce e palosshme per femije – Baby Stroller

Te ndryshme

17,990L

KARROCE E PALOSSHME PER FEMIJE

Karroce per femije e palosshme dhe me peshe te lehte te cilen mund ta merrni me vete ne udhetimet tuaja.

Me shporte nen ulese qe ju mundeson te merrni me vete gjithcka ju nevojitet per vogelushet tuaj.

E pajisur me mbulese te plote e cila mund te rregullohet sipas nevojes do te mbroje femijen nga rrezet e diellit apo i ftohti.

Ulesja mund te vendoset ne formen e nje krevati nese deshironi qe femija te qendroje shtrire ose ne pozicionin e uljes, me siguresa qe mbajne femijen ne menyre te sigurt.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online  

SKU: Q-195907 Kategori:
Pesha6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black & Blu, Black & Gray, Red and Black

LLoji

Karroce per femije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat