,

Karte memorie Kingston 64GB & 128 GB Micro SD

Te ndryshme

1,690L2,390L

KARTE MEMORIE KINGSTON 64GB & 128 GB MICRO SD

Karte memorie micro sd Kingston me kapacitet 128 gb, ideuar per video HD.

Kjo MicroSD eshte ne perputhje me pajisjet Android dhe eshte projektuar per performance te larte.

Ajo ofron shpejtesi dhe kapacitet te permiresuar per ngarkimin e aplikacioneve ne nje kohe te shkurter.

Gjithashtu ben te mundur kapjen e imazheve dhe videove ne kapacitete te larte deri ne 128 GB.

Keto karta jane te qendrueshme ne mjediset dhe kushtet e veshtira, keshtu që ju mund tei merrni kudo ; fotot, videot dhe skedaret tuaj do te mbrohen.

Transferoni dhe redaktoni kujtimet tuaja me  shpejte ne saje te shpejtesise se larte 100mb/s.

SKU: kingston-64GB&128-gb-micro-sd Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

Memorja

128GB, 64Gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat