,

Karte memorie per playstation Pro Duo 2GB

Te ndryshme

1,900L

KARTE MEMEORIE PER PLAYSTATION PRO DUO 2GB

Kjo karte memorie permban kapacitet te larte dhe eshte zgjidhja perfekte per ruajtjen dhe transferimin e videove me rezolucion te larte dhe fotografi.

Ka shpejtesi maksimale te shkrimit prej 15 Mbps ne Memory Stick.

Mund te perdoret me kamera te ndryshme dhe pajisje te tjera duke perfshire playstation  e Sony PSP.

Kombinon kapacitetin dhe qendrueshmerine me nje forme praktike per te siguruar te mbani te sigurt skedaret tuaj me te rendesishem.

SKU: karte-memorie-pro-duo-2gb Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat