,

Karte memorie San disk Ultra – 256 Gb

Sandisk

5,290L

KARTE MEMORIE SAN DISK – 256 GB 

Karta SanDisk Ultra është e përkryer për regjistrimin dhe shikimin e videos Full HD,  me hapësirë për edhe më shumë orë video.  

Ideale për smartphone dhe tabletë të bazuar në Android,, vlerësimi A1 i kësaj karte do të thotë që  ju mund të shkarkoni më shpejt aplikacione. 

Karte memorje e cila  mund te perdoret ne   Mp3 players, PDA, tablete dhe shume pajisje te tjera.

Kjo MicroSD Card ofron hapesiren me te madhe per ruajtjen e te dhenave apo dhe transferimin e tyre.

Karte memorie qe  mund te perdoret me kompjuteret standard.

Transferimi i te dhenave behet me shpejtesi dhe cilesi te larte.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: sandisk-256 gb Kategori: ,
brands

Sandisk

Kapaciteti

256gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat