,

Karte memorie SanDisk Ultra – 64 Gb

Sandisk

2,290L

KARTE MEMORIE SANDISK – 64 GB

Memoria 64 gb e ben  kartën ideale për kapjen dhe transferimin e videos Full  HD 1080p.

Njësistem  i integruar për mbrojtjen e shkrimit i cili  parandalon humbjen aksidentale të të dhënave.

Karte memorje e cila  mund te perdoret ne   Mp3 players, PDA, tablete dhe shume pajisje te tjera.

Kjo MicroSD Card ofron hapesire  te madhe per ruajtjen e te dhenave apo dhe transferimin e tyre.

Karte memorie qe  mund te perdoret me kompjuteret standard.

Transferimi i te dhenave behet me shpejtesi dhe cilesi te larte.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: sandisk-64gb Kategori: ,
brands

Sandisk

Memorja

64Gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat