, ,

Karte memorie SanDisk Ultra – 8 Gb

Sandisk

1,290L

KARTE MEMORIE SANDISK – 8 GB

Me kete karte memorie do të kapni më shumë foto, të regjistroni më shumë video dhe të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar në telefonin tuaj celular.

Kete mund ta beni shume thjesht  me  Sandisk 8 gb.

Duke shtuar më shumë memorje në celularin tuaj, ju mund të transportoni dhe ruani më shumë foto, video dhe muzikë. Kështu që të mund të përfitoni sa më shumë nga telefoni juaj celular.

 Perdoret ne   Mp3 players, PDA, tablete dhe shume pajisje te tjera.

Kjo MicroSD Card ofron hapesiren me te madhe per ruajtjen e te dhenave apo dhe transferimin e tyre.

Karte memorie qe  mund te perdoret me kompjuteret standard.

Transferimi i te dhenave behet me shpejtesi dhe cilesi te larte.


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

brands

Sandisk

Memorja

8GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat