,

Karte memorie Sony 8 gb Pro Duo ne shitje online

Sony

1,200L

KARTE MEMORIE SONY 8 GB PRO DUO

Karte memorie  kompakte MS-MT8G Memory Stick PRO Duo Mark 2 eshte zgjidhja perfekte per ruajtjen dhe transferimin e videove dhe fotove me rezolucion te larte  të regjistruara ne kamerat e dores.

Krijuar per shpejtesi te larte dhe kapacitet te larte ruajtjeje, kjo karte është pikërisht ajo që ju nevojitet për ruajtjen e kujtimeve tuaja dhe transferimin e tyre me lehtësi.

Lehtësia e saj eshte e mrekullueshme dhe fakti qe eshte kaq i besueshem eshte gjithashtu i shkëlqyeshëm.

Karte memorie e cila eshte perfekte per udhetimet tuaja, lehtësia e saj per te ruajtur mbi 1000 foto dhe mbi dy orë  e gjysem video. 

Eshte ideale për produktet Cyber-shot, Handycam, Alpha α & PSP te Sony.

Perse ju duhet nje karte memorie?karte memorie sony 8 gb ibuy al

Ndonjehere nga pakujdesia te dhena te tilla si fotot , videot dhe skedaret dëmtohen ose humbin.

Karta e memories është një mjet i fuqishëm për rikuperimin e të dhënave të dëmtuara ose të humbura dhe është mjaft e thjeshtë për këdo.

Ndihmon në rikuperimin e të dhënave tuaja dhe ne sigurimin per mos humbjen e tyre.

Mjafton te shkarkoni programin File Rescue per te rivendosur me lehtësi fotot dhe videot e ruajtura në median e kartes Sony.

Eshte e krijuar për shpejtësi të lartë dhe kapacitet te madh ne sasi ruajtjeje.

Siguron ruajtjen e te gjithe skedareve qe do te ngarkoni , pa humbur asgje.

Duke ofruar deri ne 50 MB / sek, lejon qe shume të dhëna te transferohen shpejt.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al

SKU: Karte-memorie-Sony-8-gb Kategori: , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Sony

Memorja

8GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat