,

Iphone 11 Pro Max Case – Kase per telefonin Pink


Super Cilesi

E projektuar per iPhone 11 Pro Max

Ngjyra: Neon Pink

Cmim ekonomik

900L

Kase iPhone 11 Pro Max – Protective Neon Pink

Iphone 11 Pro Max Case – Kase per telefonin Pink

Prodhuar nga material i paster plastik dhe i forte per te pasur posacerisht nje pamje te vecante. Pershtatet ne menyre perfekte rreth telefonin tuaj inteligjent. Vendoseni ate dhe iphone juaj ka nje mburoje te forte ndaj cdo goditje. Kujdesuni per jetegjatesine e tij. Ne brendesi te saj ka nje ruajtje te bute mikrofiber per me teper mbrojtje. 

Ju mund ta mbani kete kase per telefonin gjate gjithe kohes madje dhe kur jeni duke e karikuar telefonin tuaj. Per tu pershtatur me cilesine e shkelqyer te telefonit tuaj ajo i eshte nenshtruar mijera oreve testimi gjate gjithe procesit te projektimit dhe prodhimit. Pra jo vetem qe do te duket e shkelqyeshme por kryen dhe funksionin e saj kryesor. Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe goditjet.

 

Cilesimet e saj | Iphone 11 Pro Max Case

  • Kase iPhone 11 Pro Max
  • Mbron telefonin nga gervishtjet, goditjet dhe demtimet e jashtme
  • Mbulon teresisht pjesen e poshtme te telefonit
  • Prerje e sakte per altoparlantet, porten e karikimit dhe kameren
  • Dizanj modern
  • Ngjyra: Roze Neon
  • Trend i momentit

Gjithcka qe ju duhet per Smartphone & Tablet ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: H-neon pink case-iphone 11Pro Max Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Neon Pink

LLoji

Kase Telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat