,

iPhone 11 Pro Max Case – Kase mbrojtese per Telefonin ne shitje


Super Cilesi

E projektuar per iPhone 11 Pro Max

Ngjyra: E kuqe

Cmim ekonomik

900L

Kase mbrojtese per iPhone 11 Pro Max

Iphone 11 Pro Max Case – Kase mbrojtese per telefonin

Prodhuar nga material i paster plastik dhe i forte per te pasur posacerisht nje pamje te vecante. Pershtatet ne menyre perfekte rreth telefonin tuaj inteligjent. Vendoseni ate dhe iphone juaj ka nje mburoje te forte ndaj cdo goditje. Kujdesuni per jetegjatesine e tij. Ne brendesi te saj ka nje ruajtje te bute mikrofiber per me teper mbrojtje per telefonin.

Ju mund ta mbani kete iphone Case per telefonin gjate gjithe kohes madje dhe kur jeni duke e karikuar telefonin tuaj pa u shqetesuar. Per tu pershtatur me cilesine e shkelqyer te telefonit tuaj ajo i eshte nenshtruar mijera oreve testimi gjate gjithe procesit te projektimit dhe prodhimit. Pra jo vetem qe do te duket e shkelqyeshme por kryen dhe funksionin e saj kryesor. Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe goditjet.

Cilesimet Kryesore | Iphone 11 Pro Max Case 

  • Kase mbrojtese per telefonin
  • Mbron telefonin nga gervishtjet, goditjet dhe demtimet e jashtme
  • Mbulon teresisht pjesen e poshtme te telefonit
  • Prerje e sakte per altoparlantet, porten e karikimit dhe kameren
  • E testuar gjate gjithe procesit te projektimit dhe prodhimit
Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: H-iPhone-case-red Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Red

LLoji

Kase Telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat