, , ,

Kasetofon Android 10 inch


14,500L

KASETOFON ANDROID 10 INCH

Ekrani i madh ju mundeson pervoja vizuale te paharueshme dhe i ben udhetimet tuaja te paharueshme.

Kasetofon multifunksional  mjafton te lidhni kasetofonin me smartphonin tuaj.

Suporton komunikimin online: WeChat, Twitter, Facebook, Skype, Gmail, Whatsapp etj.kasetofon me ekran 10 inch bli online ibuy al

Internet – Explorer: Opera, UCWeb, SkyFile, Dolphin dhe më shumë explorer për zgjedhjen tuaj

Kasetofoni mbeshtet Video Online, TV, Film, Muzikë, Radio, Bisedë Video

Lexoni dhe modifikoni , kasetofoni 10 inch mbështet Word, Excel, Powerpoint, PDF, TXT.

Sistemi i funksionimit: Android 9.1

Suporton pamje shume cilesore edhe tejet te pastra edhe te kthjellta.

Audio – Formati: MP3 / WMA / MP2 / OGG / AAC / MA4 / FLAC / APE / WAV etj.

Suporton modalitetin Bluetooth: mbeshtet telefonatat pa duar, degjoni muzike me ritme te qarta dhe te pastra.

Karakteristika

Furnizimi me energji elektrike: DC 12V

Madhësia e ekranit: 9,7 inç

Lloji – Dual Din

Sistemi i funksionimit: Android 9.1

ROM: 16 GB – RAM: 1 GB

Mbështet Disk USB deri në 16 GB

Ekran me touch

Rezolucioni: 1024 * 600

Ora dhe Kalendari i integruar

Modem i integruar WiFi, mbështetje 802.11b / g / n

Internet – Explorer: Opera, UCWeb, SkyFile, Dolphin dhe më shumë explorer për zgjedhjen tuaj

 

SKU: kasetofon-10-inch Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat