Kasetofon makine – 7010B Bli Online


7,990L

KASETOFON MAKINE – 7010B  BLI ONLINE 

Shijoni udhetimet me tingullin e qarte dhe një ekran të pastër me këtë  MP5 makine.

Ekrani prekës 7 inç HD ofron një përvojë të shkëlqyer vizuale.

Ju mund të shijoni kenget, videot dhe muziken tuaj të preferuar në çdo kohë dhe kudo me këtëkasetofon të instalueshëm lehtë.

Lidhja Bluetooth ju lejon të keni një telefonatë pa duar e cila e bën më të lehtë drejtimin e makinës.

Suporton karte memorie TF DERI NE 32GB.

Ka nje porte Usb, e cila ju mundeson dhe karikimin e telefonit tuaj me fishe direkt tek kasetofoni.

Karakteristikat:

Ekran me prekje 7 inç HD

Rezolucioni i ekranit është 800 x 480, i cili është relativisht i lartë për ekranin  7 inç që ju mjafton për të parë filma,video,videoklipe etj.

Bluetooth i integruar: Bluetooth 2.0 dhe diapazoni i transmetimit është deri në 10 metrakasetofon makine 7010b bli online ibuy al

Funksionon me shumicën e pajisjeve, lidhni telefonin për të mbajtur duart tuaja të lira kur ju vjen një telefonatë.

Radio FM: ju merrni madje edhe diapazon FM 87,5 – 108MHz në mënyrë që të dëgjoni radio në çdo kohë. 

Kontrolluesi në distancë: fikje me funksionin e ruajtjes së kujtesës automatike nën mënyrat e radios, TF ose USB.  

Me një kontrollues të largët për të ndërruar volumin, këngët, mënyrat, etj. 

Specifikimet:

Sistemi operativ: Wince

Versioni Bluetooth: 2.0

Distanca me Bluetooth: 10 metra

Përgjigja e frekuencës: 20Hz – 20KHz

Tensioni: 12V

Fuqia e daljes: 4 x 60W 

Audio: MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, APE

Video: RM, RMVB, MP4, FLV, MKV, 3GP, AVI, ASF, SWFMP1, MP2, 1080P

Foto: JPG


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 0757290857615 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat