,

Koke dushi me drita me presion – Thermo Glow Produkt Online


  • Funksionon permes presionit te ujit
  • Tekonologji LED
  • Me ngjyra te ndryshme
  • Nuk ka nevoje per bateri
  • Produkt i brandit anglez JML

1,990L

Koke dushi me drita – Thermo Glow Produkt Online

Koke dushi me drita me presion – Thermo Glow Produkt Online

Thermo Glow ndryshon ngjyren sipas nxehtesise se ujit, teksa ju laheni dhe relaksoheni

Kur uji eshte i ftohte nga 1-32 grade Celcius shfaqet ngjyra blu;

Kur uji eshte i ngrohte nga 33-39  grade Celcius, shfaqet ngjyra jeshile;

Kur uji eshte i nxehte nga 40-45 grade Celcius, shfaqet ngjyra e kuqe

KUJDES! Nese uji eshte shume i nxehte drita e kuqe do te pulsoje per t’ju treguar se duhet te keni ndryshoni temperaturen e nxehtesise

Ndertuar nga teknologjia e avancuar LED, Thermo Glow funksionon permes presionit te ujit, nuk ka nevoje per bateri apo prize korenti

Koke dushi me presion e sigurt, nuk rrezikoni te digjeni

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Koke dushi me drita-Thermo Glow Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Koke dushi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat