Koke dushi me minerale – TM Head Shower Mineral Stone


1,500L

Koke dushi me minerale – TM 2089

Koke dushi me minerale – Bathroom Shower Mineral Stone

  • Koka e dushit TM ka ne perberje te saj mineralet e tourmalines dhe germanium-it.
  • Eleminon dhe zhduk metalet e renda, kriperat e forta, pesticidet dhe neutralizon mikroorganizmat
  • Kursen konsumin e ujit deri ne 35%
  • Permireson cilesine e ujit, e ben ate te lehte dhe rregullon vleren e PH
  • Ideale per nje dush relaksues pas nje ide te lodhshme pune
  • Filtron ujin dhe sjell permiresim te ndjeshem te flokeve dhe lekures
  • Materiali: ABS
SKU: koke dushi-me minerale-TM-2089 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat