Koke Dushi Multifunksionale 2IN1 – Multifunctional Faucet Online


1,200L

Koke Dushi Multifunksionale – Multifunctional Faucet Online

Koke Dushi Multifunksionale me Presion 2IN1- Multifunctional Faucet Online

Koke dushi e pajisur me dy ane per daljen e ujit

1.Njera ane eshte ndikim i drejtperdrejte

2.Ana tjetër është atomizimi

Material ABS i nje cilesie te larte

I lehte per tu instaluar

I pershtatshem per te gjitha llojet e rubineteve dhe dusheve

Ekonokik, kurseni ujin dhe shmangni faturat e shtrenjta

Rezistent ndaj acidit dhe goditjes

Opsioni automatik i ndalimit te ujit, kur vendosni koken e dushit te qëndroje, uji pushon automatikisjt se rrjedhuri

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: koke dushi-faucet Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Koke dushi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat