-14%
,

Kondicioner Renova PTC-2000F – Ngrohes Portativ


 • Brandi: Renova
 • Modeli: PTC-2000F
 • Kondicioner Inverter
 • Fuqia : 2000 Watt
 • 2 funksione: Ngrohje dhe Ftohje

5,990L 7,000L

KONDICIONER RENOVA PTC-2000F – Ngrohes Portativ

Kondicioner Inverter Renova PTC-2000F – Portativ  – Cmimi me i arsyeshem ne ibuy.al

I projektuar pa tuba, Renova PTC-2000F ngroh ambientin ne menyre te njetrajtshme, duke ofruar komoditet dhe relaks

Kondicioner portativ me elemente ngrohje qeramike PTC, renova ko nuk e than ajrin ne dhome.

Kondicioner inverter me kursim energjie –  Ngroh  dhe freskon ne varesi te motit.

I sigurt- Nese temperatura e ngrohjes eshte shume e larte, kufiri i saj nderpret automatikisht fuqine per te shmangur aksidentet e papritura te tilla si zjarri apo goditjet elektrike

Kondicioner Renova i cili perdor sistemin me te perparuar te ngrohjes PTC dhe eshte cilesuar rezistent ndaj konsumit dhe jetegjate

I lehte per tu instaluar dhe montuarkondicioner inverter blerje online ibuy al

Portativ, e levizni lehtesisht nga nje dhome tek nje tjeter

Kondicioner inverter pajisur me pultin e kontrollit qe ngroh dhe freskon manualisht nga 1 deri ne 7 ore.

Nuk ka nevoje per instalime, mund te vendoset shume lehte ne ambientin tuaj.

Produkti i duhur per dimer dhe vere, do te jete zgjidhja e duhur per ju.

Model i ngjahem me first austria me pllake qe tregon temperaturen. Ne dimer do jete ngrohesi ideal ndersa ne vere e perdorni si freskues.

Do  i jape ambientit nje temperature kontante ne 20 deri 25 minuta.

Kontroll i temperatures me ekran dixhital

KONDICIONER RENOVA 

Nje kondicioner qe nuk ka tuba, me opsionin e komandimit nga larg permban pultin per te komanduar temperaturen qe shfaqet ne ekranin dixhital.

Fale dizajnit modern dhe praktik e transportoni lehtesisht nga nje dhome ne tjetren.

1.Duhet te tregoheni te kujdesshem dhe te vemendshem per te pare qe kontakti i skedave dhe prizave te jete  i lidhur ne menyre te rregullt

2.Mos e perdorni dhe instaloni  ne vende te ekspozuara ndaj gazit

3. Nese kordoni furnizues eshte demtuar, ai duhet te zevendesohet

4. Mos prekni kondicionerin me duar te lagura, shmangni kontakin me rrymen elektrike ne rast se sapo keni lare duart

NGROHES PORTATIVkondicioner portativ bli online ibuy al

Me pllake qeramike qe ngroh dhe freskon ambientet tuaja. Ngrohesi ideal per dimer dhe vjeshte ndersa ne vere e perdorni si freskuse.

Permban pultin per te komanduar temperaturen,qe shfaqet ne ekranin dixhital.

Ka gjithashtu opsionin e fikjes automatike nga 1 deri ne 7 ore. Reduktim energjie manualisht (nga 2000W ne 1000W).

Permasat: Gjatesi 64cm, Gjeresi 16cm, lartesi 25cm.

Ju kursen hapesire por dhe shpenzime te teperta.

Kontrolli ne distance siguron funksionim te lehte dhe te sigurte me kete ngrohes portativ.

Pajisja funksionon ne baze te elementeve te ngrohjes qeramike, qe ju lejon te arrini shpejte nxehtesi te qendrueshme.

Ajri shperndahet ne menyre te njetrajtshme ne te gjithe dhomen.

Kondicioner inverter – Specifikakondicioner renova bli online ibuy al

 • Nivelet e ngrohjes: 2 nivele 1000W/2000W
 • Niveli i zhurmes: 61 (db)A – 50 Hz
 • Pa tuba
 • Dimensionet: 20,5 cm x 60cm x 13 cm
 • Me pult
 • Opsioni Swing per levizjen e flatrave
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Elemente PTC

 

 

 


Porosit Online ne iBuy.al | Kondicioner Inverter | Cmimi  me i mire

SKU: Kondicioner-Renova-PTC2000F Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat