, ,

Kondicioner Mueller Austria – Ngrohes A+++


11,900L

KONDICIONER MUELLER AUSTRIA – NGROHES   A+++

Nje kondicioner portativ i cili funksionon si ngrohese per ne dimer, dhe si ftohese per ne vere.

Komandohet me pultin i cili eshte i perfshire ne produkt.

Temperaturat e ketij kondicioneri i rregulloni sipas nevojes se ambientit me termostatin dixhital.

Kondicioneri eshte i pajisur me kohemates, ku ju mund te zgjidhni kohen e operimit ne menyre manuale.

Mundeson shperndajen horizontale te ajrit te ftohte apo te ngrohte ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.

Ngrohes ekonomik A+++ 

Me dy fuqi  per nxehtesine : 2000 dhe 3300 watt.

Qe ne nivelin e pare do te ndieni ngrohtesine.

Fale modelit me kursim energjie konsumon shume here me pak se  nje kondicioner normal per te njejtat ore pune.

Kondicioner first austria i pajisur me ekran dixhital.

Mund te zgjidhni ndermjet tre opsioneve per ajrim, ngrohje dhe ajer te nxehte.

Fale perberjes se qeramikes ky kondicioner pa tuba kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin.

Model kondicioner portativ, mund ta zhvendosni sa here qe deshironi ne ambientet qe ju nevojitet.

Sistem PTC siguron ngrohje efektive dhe te shpejte, me mbrojtje nga mbinxehja.

Percaktoni oret qe ju deshironi ta lini ndezur. , kohemates deri ne 8 ore.

Thjesht instalojeni ne mur, vendoseni ne prize e percaktoni temperaturen.

Dizajn teper elegant dhe praktik per ambiente shtepie dhe jo vetem.

Ndjehuni ngrohte nderkohe qe kurseni, me kete kondicioner portativ.

Pa shpenzime te teperta apo vendosje kabujsh dhe telash ky model eshte zgjidhja ideale per ju.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Kondicioner Mueller Austria - Ngrohes A+++ Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat