,

Kondicioner pa tuba – First Austria TZS


 • Brandi: First Austria
 • Modeli: TZS
 • Pa tuba
 • Me pult komandimi

8,290L

KONDICIONER  PA TUBA – FIRST AUSTRIA TZS

Kondicioner pa tuba First Austria TZS Portativ  – First Austria fa-5571-8first austria kondicioner portativ blerje online ibuy al

I projektuar pa tuba, kondicioner portativ  First Austria TZS ngroh ambientin ne menyre te njetrajtshme, duke ofruar komoditet dhe relaks.

Diferenca e tij eshte se jonizon ajrin,  qe nuk e than ate – Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet e ajrit ne nxehtesi duke kursyer energjine elektrike dhe duke mos thare ajrin.

Kondicioner i pajisur me pultin komandues, me butonat + dhe – ju mund te ndryshoni temperaturen sipas deshires nga 0 deri ne 30 grade Celsius.

Me dy nivele nxehtesie per të krijuar ambientin perfekt dhe pa thare ajrin.

Funksionim manual me 2 cilësime të nxehtësisë dhe një funksion të ajrit të ftohtë.

First austria fa-5571-8 Ventilator

Ngrohësi qeramik PTC i qëndrueshëm dhe efektiv siguron ngrohje efektive dhe të shpejtë me mbrojtje nga mbinxehja për sigurinë dhe kursimin e energjisë.

Punon pa zhurme, duke e mbajtur ambientin e qete dhe te ngrohte.

Ventilatori i ajrit eshte praktik dhe i përshtatshëm për përdorim familjar.

Kondicioner portabel eshtë një zgjedhje perfekte për ngrohjen e një dhome të vogël.

Integruar me opsionin Swing qe mundeson levizjen e flatrave për të shperndare  nxehtesine ne te gjithe dhomen/ambientin. kondicioner portativ first austria bli online ibuy al

Sensori i dritares së hapur: Ngrohësi ka sensor i cili nese zbulon një dritare të hapur fiket automatikisht.

Funksioni i kohëmatësit: Kohëmatësi mund të ndezë ose çaktivizojë automatikisht ngrohësin e murit pas 1-12 orësh. 

Elementi PTC nxehet në temperaturën e caktuar dhe përmes ventilatorit të integruar,  ajri i nxehtë shpërndahet në mënyrë të barabartë në dhomë.

Me dy funksione – Ngroh ajrin ne dimer dhe e ftoh ate ne vere.

Me ekran LCD, i cili shfaq temperaturen ne pjesen e parme te kondicionerit.

Me butonat + dhe – në tastierë të përfshirë në paketim, ju mund të rregulloni temperaturën sipas deshires.

Pasi të keni vendosur temperaturën e dëshiruar, ngrohësi i ajrit hyn në modalitetin automatik.

Kondicioner portabel TZS

Kondicioner TZS portabel i cili instalohet lehte – Vendoset lehtesisht ne dhome ne mur, vendoseni ne prize dhe percaktoni temperaturen qe deshironi.

Ngrohësja ajrore e murit është projektuar të montohet në mur pa tuba apo motorr, ndryshe nga nje kondicioner normal.

Sidoqoftë, nuk është e nevojshme ta rregulloni atë në mur nëse mund ta vendosni në një sipërfaqe të sheshtë që nuk pengon funksionin e lëkundjes dhe ofron furnizim të mjaftueshëm te ajrit të pastër.

Në paketim ka edhe 2 vida me kunjat përkatëse për fiksimin e ngrohësit të ajrit në mur, përfshirë udhëzimet e figurës për instalimin e tij.

I sigurt- Nese temperatura e ngrohjes eshte shume e larte, kufiri i saj nderpret automatikisht fuqine per te shmangur aksidentet e papritura te tilla si zjarri apo goditjet elektrike.

Me termostat sigurie dhe mbrojtje nga mbixehja.

Mund të perdoret ne zyra, shtepi, lokal etj.

Specifika

 • Kondicioner TZS
 • Element qeramike PTC, ngrohje e njetrajtshme
 • Dy nivele te nxehtesise: 1000Watt/ 2000Watt
 • Me dy funksione: Ngrohes ne dimer dhe ftohes ne vere
 • Kablli i karikimit 1.6 metra
 • Mbrojtje e dyfishte
 • Opsioni Swing
 • Kohematesi mund te vendoset per 1- 8 ore, dhe kur mbaron koha ngrohja ndalet automatikisht

Porosit Online ne iBuy.al  Kondicioner Portativ tirane

SKU: Kondicioner pa tuba-First Austria-TZS Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat