,

Kondicioner portativ – ARCTIC AIR ULTRA


 • Rezervuari sherben per ruajtjen e vellimi te uji ose te akullit
 • Me tre nivele shpejtesi
 • Pastron ajerin e ambjentit
 • Lageshton ambjentin
 • Mjaft praktik edhe i lehte ne perdorim

2,200L

KONDICIONER PORTATIV 

Kondicioner portativ eshte nje pajisje e levizshme ku mundeson ajerin qe ftohet edhe pastrohet njekohesisht. Ky ftohes ajeri permban tre nivele shpejtesie ku mund ta ndryshoni temperaturen e ajerimit  sipas deshires tuaj.

FTOHES AJERI ME UJI

Ftohes ajeri me uji i cili eshte portativ edhe nuk ka nevoje per tuba ose instalim qe ta vendosni. Mjaft ekonomik dhe shume i lehte per te transportuar nag njera dhome ne tjetren.

Fal drites LED qe ben te mundur kursimin e energjise elektrike edhe ne te njejten kohe jep nje pamje te qete gjate nates ku mund te beni nje gjume te rehatshem ne te njejten kohe te fresket ku mos te keni me vap sidomos ne ditet e nxehta te veres.

Mund ta vendosni ne dhome ose ne ambjente te tjera brenda shtepise, shume i lehte edhe praktike ne perdorim e tij. Me teknologjine hidro-ftohese qe ben te mundur terheqjen e ajerit te nxehte permes nje filtri ftohes qe ndodhet ne ambjentin ku e keni vendosur edhe e shendrron ate ne ajer te fresket dhe freskues menjehere.

Thjeshte mund te shtoni uji ne rezervuarin e uji tek pjesa e siperme e me pas mund te mbyllni kapakun e te shtypni butoni e ndezjes.Kondicioner portativ - ARCTIC AIR ULTRA iBuy.al

SPECIFIKAT

 1. Me opsion per sherndarjen e ajerit
 2. Mund te mbeshtetet fare lehte ne mur
 3. Dizajn modern dhe njekohesisht portativ per tu pershtatur me ambjentet tuaja
 4. Me nje rezervuar qe mbushet me uji ose me kuba akulli per freski te larte
 5. Me 3 nivele te shpejtesie
 6. Nuk ben ndonje zhurme te madhe
 7. Ideale per ta vendosur ne dhoma gjumi
 8. Kur mbaron uji jep nje shenje sinjalizuese

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-001 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Kodicioner portativ

color

White & Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat