,

Konvertues per mouse dhe tastiere Mix Pro

Te ndryshme

2,500L

KONVERTUES PER MOUSE DHE TASTIERE MIX PRO

Konvertuesi per mouse dhe tastiere per lojera mobile. I pershtatshem per sisteme iOS dhe Android.

Dizajni ergonomik me pamje te thjeshte dhe stil e ben shume praktik ne perdorim, thjesht plug and play.

Perputhshmeri e plote  me lloje te ndryshme te tastierave dhe mouseve.

Konvertuesi i lojerave ofron lidhje te shpejte dhe te qendrueshme me Bluetooth 4.0, pa vonesa.

Karakteristika

  • Lidhja: Bluetooth per Android dhe iOS
  • Hyrja: Type-C 5V
  • Mund te karikoje telefonin tuaj kur luani lojera.

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120743 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gray

LLoji

Konvertues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat