Korea Type Mini Sealing – Kapese per qeset


  • Ideale per izolimin e qeseve
  • Material plastike ABS cilesore dhe pa toksine
  • Pershtatet me cdo lloj materiali prej se cilit jane ndertuar qeset
  • Praktike ne perdorim
  • Funksionon me bateri

890L

KAPESE PER QESET

Nje pajisje e projektuar qe ta keni gjithmone ne shtepi ose ne ambjente te tjera, ku ju duhet te kapni qese te ndryshme ne te cilat vendosni produktet tuaja ushqimore.

Nese deshironi t’i paketoni ushqimet gjate udhetimeve tuaja ju nevojitet qe t’i kapni ato e ne kete menyre ju vjen ne ndihme kjo kapse teper praktike ne perdorimin e saj.

PAJISJE PER KAPJEN E QESEVE 

Kapese letrash qese produkt online iBuy.alE projektuar per te mbyllur ne menyre shume te sigurt qeset e ushqimeve ku mund t’i merrni me vete ose t’i vendosni ne frigorifer. Mundeson mbylljen ne menyre hermetike te cdo qeseje qe deshironi te paketoni.

Ne kete menyre produktet tuaj ushqimore do te jeni te fresketa edhe nuk do te derdhen gjate udhetimeve tuaja.

Kjo pajisje eshte teper e thjeshte ne perdorimin e saj duhet vetem qe ta rreshqisni pergjate skajeve te cdo qeseve 

Per t’i mbyllur qeset ku keni vendosur produktet e tuaja ushqimore ne e kemi kete zgjidhje e cila eshte kapesja Korea Type Mini Sealing. Fal funksionit qe ka kjo kapese qe siguron izolimin e plote te produkteve ushqimore qe ju keni vendosur ne kete qese.

Teper e lehte ne perdorimin e saj edhe shume praktike.

 

Ju mjafton qe te vendosni ne produktin ku deshironi nje qese edhe me pas ta kapni me kete kapse po u munduar fare.

Pajisja funksionon me dy bateri te rikarikueshme te tipit AA

Me nje material te plastikes ABS teper cilesore dhe me nje qendrueshmeri te larte.

Ideale per izolimin e qeseve plastike, te letres etj.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Kapese qesesh korea type mini sealing Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kapese qesesh

color

White & Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat