, ,

Kornize me arush tredimensionale – Per femije


1,190L

KORNIZE ME ARUSH TREDIMENSIONALE  – PER FEMIJE

Korniza e fotografive mund të mbajë fotografi 7×5 inç. 

Figura terheqese tredimensionale e arushit  është bërë me cilësi të lartë plastike PVC miqësore me mjedisin. 

Mbulesa e përparme prej xhami transparent mbron fotot nga pluhuri dhe gërvishtjet. arush kornize bli online ibuy al

Ideale për dekorimin e dhomës së familjes ose të fëmijëve. Ruani kujtimet tuaja të çmuara, portretet familjare dhe fotot e festave.

Kjo kornize ju ofron dy mundesi, per ta vendosur ate mbi tavoline apo objekte te tjera si dhe per ta vendosur ne murin e shtepise.

 

 

 

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat