, ,

Kornize ne forme spirance – Bli Online


1,600L

KORNIZE NE FORME SPIRANCE – BLI ONLINE 

Nje ide fantastike per te ruajtur kujtimet tuaja me te bukura ne nje kornize.

Forma dhe dizenjo qe do ta bejne akoma dhe me te vecante e interesante fotografine e te dashurve tuaj.

E zbukuruar me detaje shume terheqese  spirance, varka, yll deti dhe midhje do tju japin perhere idene e pushimeve dhe kujtimeve te paharrueshme.

Ne ngjyre te bardhe dhe blu deti, do te pershtatet ne menyre perfekte me dekorin e shtepise, zyres apo dhomes se gjumit.

Ka madhesi te pershtatshme per cdo ambient  2cm x 22cm x ​​18 cm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010005 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat