,

Korrigjues shpine – Posture Doctor – Bli Online


 •  Ndihmon ne qendrimin drejte
 • Redukton dhimbjet muskulore
 • Jep efekte ne zonen e shpatulles, shpines edhe qafes
 • Mund te perdoret ne cdo moment
 • Rekomadohet te lahet me dore

1,200L

KORRIGJUES SHPINEN

Ky produkt ndihmon ne rregullimin e qendrimit te shpines tuaj. Me 12 magnete te vendosur ne menyre startegjike rreth shpines dhe mesit per te parandaluar deformimin ne shtyllen kurrizore.

MUND TE RELAKSONI MUSKUJT E TRUPIT

Me nje material cilesore qe mundeson lehtesimin e muskujve tuaj. Ky produkt per shpinen perdoret per te relaksuar muskujt edhe per te eleminuar stresin e reduktimin e dhimbjeve te mesit.

Ju ndihmon ne eleminimin e dhimbjes se shpines dhe stimulon qendrimin drejt te trupit tuaj. Vendoset ne menyre te lehte mbrapa shpatullave te pjesa e qafes dhe koka merr pozicion te drejte.

Korrigjuesi per shpinen eshte i lehte ne perdorim dhe shume komfort. Mund ta vishni poshte rrobave pa u dalluar fare qe ju e keni veshur ate.

SPECIFIKAT

 • Materiali : 60% Poliester 17% Gome 15% Najlon 8% Pambuk
 • I pershatshem per meshkuj edhe per femra
 • Mund ta perdorni ne cdo moment
 • Dizajni sportiv ndihmon ne korigjimin e shpines
 • Ideale per personat qe rrine gjithe kohen ne kompjuter
 • Keshillohet te lahet me dore

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: korrigjues shpine dhe qafe Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Korigjues shpine edhe qafe

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat