,

Korse dobesimi – Per te ushtruar palester me rrip beli


 • Tonifikon pjese e belit
 • Djeg shtresen dhjamore ne zonen e barkut
 • Mund ta vishni shume lehte
 • Rekomandohet te lahet me dore
 • Cilesi e garantuar

 

1,200L

KORSE DOBESIMI

Kjo korse eshte projektuar per te hequr ne nje shume shpejt kilogramet e teperta qe keni ne pjesen e barkut e cila eshte nje nga zonat delikate qe shumica e femrave duan qe rrobat t’i rrine ne menyre te perkryer.

Me nje qendrueshmeri pas trupit te cdo femre qe deshiron ta kete ne dollapin e saj.

PER TE TONIFIKUAR PJESE E BELIT

Me nje material perj pambuku e latex e me tre shtresa e mbrojtur nga demtime te ndryshme. Kryesisht kete produkt e perdorin femrat qe kane kaluar nje shtatzani edhe nuk ndihen mire me pjese e barkut.

Kjo korse mundeson mbledhjen e barkut dhe djege dhjamin qe eshte mbledhur ne kete pjese.

Mund ta vishni edhe poshte fustaneve te ndryshme pasi nuk do te vihet re nga te tjeret.

E ndertuar me nje strukture teper fleksibel per dobesimin e belit.

 SPECIFIKAT

 • Material 100% Latex natyral dhe pambuku
 • Mund te levizni dhe te merrni fryme lirisht
 • Perdoret ne cdo moment
 • Mberthehet me disa kopsa
 • E pershtatshme per femrat
 • Me tre shtresa te ndryshme

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Korse Dobesimi

color

Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat