,

Korse per krijimin e muskujve tek trupi i meshkujve


 • Per te pasur nje mbeshtetje me nje material cilesore
 • Mund ta mbani veshur kudo qe jeni
 • Shperndan nxehtesine edhe djeresitjen e trupit
 • Mundeson uljen ne peshe
 • Rimodelon pjesen e barkut

1,400L

KORSE PER TONIFIKIMIN E TRUPIT

Korse per te tonifikuar trupin e cdo mashkulli, ata qe dua te duken teper terheqes dhe elegante ne pamjen e tyre te jashtme. Kjo korse ndihmon ne eleminimin e dhjamit duke rritur temperaturen e trupi ku shoqerohet me djersitje gje e cila ju ndihmon te bini nga pesha.

KANATIERE PER TU DOBESUAR

Kete kanatiere mund ta mbani veshur edhe nese jeni ne pune, duke bere sporte te ndryshme ose aktivitete te perditshme per te siguruar nje mbeshtetje te sigurt ne pjesen e mesit edhe per te parandaluar shtremberimin e shtylles kurizore.

Kjo kanatiere mundeson mbrojtjen e shtylles kurrizore nga demtimet nese jeni duke zhvilluar nje aktivitet sportiv.

Mund te keni depertimin e ajrit edhe lageshtires ne pjesen e kanatieres, ne kete menyre mundeson shperndarjen e nxehtesise dhe djeresen se trupit te njeriut.

SPECIFIKAT

 • Mundeson uljen e peshes ne pjesen e barkut
 • Per nje bel te holle qe te dukeni elegant
 • Formoni muskujt e barkut
 • Mund te humbisni 3 deri ne 4 kg ne muaj
 • Permireson metabolizmin e trupit
 • Mund te vishet nga te dyja anet
 • Material : najlon + neoprene

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.3 g/kg
LLoji

Kanatiere

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat