,

Kosh per lodra


990L

KOSH PER LODRA

Vendosni lodrat tuaja ne nje vend te vetem dhe te sistemuara.

Rremuja neper shtepi nuk eshte e preferueshme per askend.

Skajet jane te perforcuara dhe kutia qendron ne kembe edhe kur eshte bosh.

Kutia eshte e pajisur me kapak mbulues i cili e ben me estetike ambientin.

Ndihmon ne organizimin e cdo dhome qe te reduktoje rremujen.

Materiali: 100% poliester

Dimensionet: 35 x 35 x 40 cm

Përmasa35 × 35 × 40 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat