, ,

Krem fytyre me kolagjen – Collagen Beauty Cream Online


  • Kremi lufton rrudhat dhe eshte i perbere nga 100% kolagjen
  • Hidratues i mrekullueshm
  • Largon lekuren e vdekur, duke vitalizuar dhe i dhene fytyres freski
  • Lufton procesin e plakjes ne te gjitha frontet duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe energjine e qelizave
  • Mundeson eliminimin e radikaleve te lira duke mundesuar zvogelimin deri ne eliminimin e rrudhave ekzistuese dhe parandalues 

1,050L

Krem fytyre me kolagjen – Collagen Beauty Cream Online

Krem fytyre me kolagjen – Collagen Beauty Cream Online

Hidraton lekuren e thate dhe te ashper

Stimulon rigjenerimin e qelizave dhe rregullon/normalizon nivelin e PH ne lekure

Pasuron lekuren me te gjitha substancat esenciale duke permiresuar pamjen e saj

I testuar dermatologjikisht

Per te gjitha llojet e lekures

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Krem fytyre me kolagjen-Collagen Beauty Cream Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat