, , ,

Krem kunder ekzemave me formule natyrale – Hemani

Hemani

1,200L

KREM KUNDER EKZEMAVE ME FORMULE NATYRALE – HEMANI

Krem kunder ekzemave me formule natyrale i cili jep efekte shume te shpejta me perdorimin e rregullt te tij.

Zbut dhe hidraton lekuren duke eleminuar tharjen dhe irritimin e saj.

Lehteson kruarjet, zvogelon inflamacionin dhe qeteson lekuren.

I sigurt per tu perdorur ne cdo moshe si te rritur dhe femije fale perberjes natyrale.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

Pesha0.6 g/kg
brands

Hemani

color

E bardhe

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat