,

Krem mbrojtes Ostwint me spf 50+


  • Mbron lekuren nga rrezet e demshme
  • Ofron mbrojtje te larte 50+
  • Pershtatet me te gjitha llojet e lekurave
  • I papershkueshem nga ujit
  • Hidraton lekuren

1,290L

KREM MBROJTES PER TE RRITUR DHE FEMIJE

Mbroni lekuren tuaj nga rrezet perveluese te diellit.

Kremi kunder diellit, i cili ju mbron nga rrezet e dëmshme, parandalon që lëkura juaj të digjet dhe krijoj njolla nga rrezet e diellit.

BLLOKON RREZET ULTRAVIOLET

Kremi  është rezistent ndaj rrezeve të forta dhe ndaj rrezeve te demshme ultravjollce te cilat jane shkaktari kryesor i kancerit te lekures.

HIDRATON LEKUREN

Pervec mbrojtjes kremi i siguron lekures dhe hidratimin e nevojshem ne ditet e nxehta te veres.

I PERSHTATSHEM PER ÇDO LEKURE

Pavarësisht nga lloji i lekures suaj, kremi kunder diellit eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.

I PAPERSHKUESHEM NGA UJI

Kremi eshte i papershkueshem nga uji duke siguruar mbrojtje afatgjate edhe gjate notit ne det.

Keshillohet te perdoret 20-30 minuta para kontaktit me rrezet e diellit.

SKU: b2201361 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat