, ,

Krem natyral per rritjen e gjoksit – Orchid Breast Cream Online


  • Gjoks i bukur, voluminoz dhe shume sensual
  • Vishni veshjet tuaja te preferuara, pa u shqetesuar per gjoksin e vogel dhe formen e tij
  • Pa asnje efekt anesore, totalisht natyral
  • Orchid Breast Cream permban substanca natyrale bimore, efektive në rritjen e shtresave te yndyres ne gjoks, pas perdorimit te tij per nje periudhe te caktuar kohore
  • Perdorimi: Lyheni gjoksin dy here ne dite, duke e ferkuar butesisht pjesen e lyer derisa kremi të thithet plotesisht nga lekura. Rekomandohet perdorimi i tij per dy muaj rresht.

1,350L

Krem natyral per rritjen e gjoksit – Orchid Breast Cream Online

Krem natyral per rritjen e gjoksit – Orchid Breast Cream Online

Modeloni, ngrini dhe rrisni gjoksin me kremin Orchid ne menyre natyrale pa qene nevoja per nderhyrje kirurgjikale estetike

Me perberes natyrale i jep gjoksit volum dhe bukuri

SKU: Krem per rritjen e gjoksit - Orchid Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat