, , ,

Krem Puder Dermacol – Make Up Cover Bli Online


  • Mbulon shenjat e ndryshme ne fytyre
  • Fuqi mbuluese edhe ne tatuazhet
  • Mbulon aknet ne menyre te njetrajtshme
  • Mbulon pikat e zeza dhe ato te erreta
  • Efekt mblulues per shenjat e hiperpigmentimit
  • Me faktor mbrojtes ndaj diellit – SPF 30
  • Rezistente ndaj ujit
  • Ushqen dhe mbron lekuren

1,550L

Krem Puder Dermacol – Make Up Cover Bli Online

Krem Puder Dermacol – Make Up Cover Bli Online

Krem Pudra Dermacol eshte ideal per te mbuluar cdo defekt, shenje dhe parregullsi ne fytyre

Ka faktor mbrojtes ndaj rrezeve te diellit, jo vetem ne vere por edhe rrezeve te demshme te diellit ne dimer

Ushqen, rigjeneron dhe mban lekuren e hidratuar

E preferuara e femrave kudo ne bote

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Krem Puder-Dermacol Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat