, , ,

Krem stilues per floket – Dorsh D6


800L

KREM STILUES PER FLOKET – DORSH D6

Dorsh D6 Wax Medium Shine 150 ml.

Me aromë maksimale Multimix të frutave Tropikale.

Darsh New Revolution Hair Styling Wax është dylli i ri për stilimin e flokëve me markë të lartë të vlerësuar në treg.

I mbron floket tuaj nga  ndikimet dhe dëmtimet mjedisore

Dorsh i bën flokët tuaj me shkëlqim dhe është i mirë për çdo fiksim të flokëve në të gjitha kushtet e motit.

Dylli i stilimit të flokëve Dorsh është ideali për stil të qëndrueshëm dhe të fuqishëm.

Jep një  strukturë të jashtëzakonshme  flokut me formulën e saj që sfidon gravitetin.

Bën që flokët të theksohen duke mos shkaktuar ndonjë pamje vajore falë perberjes se tij.

Lehtë për t’u aplikuar falë strukturës së saj kremoze.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Krem stilues per floket - Dorsh D6 Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat